Підгузники Happy Junior Extra 6 54 шт. (16+кг) BIG PACK

Відгуки: 0
Бренд: Happy - Bella
Номер: CM00042
Товар знято з виробництва або його поступлення найближчим часом незаплановане.
 • Розмір Junior Extra рекомендований для дітей вагою від 16 кг. Як правило, це останній розмір підгузників, перш ніж розпочнеться пригода з горщиком – застібки-липучки багаторазового використання ідеальні під час практики знайомства з горщиком.

  Розмір підгузника у поєднанні з максимальним рівнем поглинання, дозволяє Вашому малюку гратися без зупинки, а повернення з прогулянки чи ранкове пробудження не будуть Вас дивувати мокрими штанцями. Інноваційна система 3D Flexi гарантує комфорт малюка, не обмежуючи його рухів, водночас забезпечуючи максимальне поглинання.

  Система 3D Flexi це широкі, еластичні застібки-липучки, широкий та еластичний пояс, високі внутрішні оборочки, які утримують вміст підгузника всередині. Тонкий і анатомічний поглинаючий шар миттєво поглинає вологу, а інноваційний матеріал Magic Green миттєво розподіляє її уздовж підгузника.

  Використання "дихаючих" матеріалів у підгузниках попереджають виникнення подразнень на делікатних сідничках малюка. Кольорові малюнки на підгузнику привертають увагу малюків та перетворюють зміну підгузника у задоволення.

  Виробник - Польща

 • Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід