Підгузники Happy Before Newborn 0 46шт. (до 2кг)

Відгуки: 0
Бренд: Happy - Bella
Номер: CM00035
Товар знято з виробництва або його поступлення найближчим часом незаплановане.
 • Підгузки Bella Happy (Белла Хеппі) Before Newborn 0 (до 2 кг) - це підгузники самого маленького розміру, які випускаються спеціально для недоношених новонароджених дітей вагою до 2 кг.
  Підгузки для новонароджених Bella Happy Before Newborn 0 (до 2 кг) - це сучасні гігієнічні підгузники. У цих підгузниках використовується крій з урахуванням будови тіла недоношених діток. Зовнішній шар підгузника полягає в спеціальному покритті, яке забезпечує вільний доступ повітря до шкіри новонародженої дитини, знижуючи ризик роздратування шкіри. Підгузки оснащені багаторазовою застібкою-липучкою, що забезпечує зручність їх використання. Додатковий захист забезпечує спеціальний нетканий матеріал, який миттєво пропускає вологу всередину підгузника, і внутрішній шар, рівномірно розподіляє її всередині.

  Bella Happy Before Newborn 0 пропонують і щось виняткове - у всіх упаковках відмічені знаком "NEW STANDARD" є мішечки для використаних підгузників.

  Підгузки для новонароджених Happy Before Newborn 0 мають спеціальний виріз для пупка, який забезпечує вільний доступ повітря до пуповині малюка, що сприяє її швидшому загоєнню. Спеціальна м'яка структура нетканого матеріалу Premium Dry дозволяє підгузку Happy Before Newborn ще краще вбирати сечу і рідкий стілець, які можуть дратувати ніжну шкіру немовляти. Правильно фіксувати підгузник дозволяють багаторазові застібки-липучки.

  Еластичні бічні оборки перешкоджають проникненню вологи назовні і збільшують комфорт.

  Малюнок на фронтальній стрічці підгузника симетричний, що полегшує правильне кріплення застібок.

  Виробник - Польща

 • Розмір підгузників
  0 (XXS)
 • Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід