Засіб від накипу Kamix AGD автомат 2*75g (150g)

Відгуки: 0
Номер: CM00394
Товар знято з виробництва або його поступлення найближчим часом незаплановане.
 • Kamix є ефективним препаратом, призначеним для видалення накипу в домашніх приладах. Препарат застосовується при очищенні пральних і посудомийних машин, чайників, електричних чайників, переливних кавоварок, кавових машин і інших домашніх пристроїв, в яких під час експлуатації утворюється накип.

  Препарат є безпечним для користувачів і для навколишнього середовища.

  Спосіб застосування:

  Один пакетик порошку (75 г) розвести в 0.75 - 1.5 літра теплої води (близько 50 градусів). Готовий розчин залити в прилад, що підлягає чищенні, на 10 - 20 хвилин, потім рідину вилити, а прилад ретельно виполоскати чистою водою.

  ! Для чищення пральної машини даний Kamix AGD є спеціальний, тому з впевненістю використовуйте. Засипати порошок, коли машина набере воду. В машини з фронтальним завантаженням (з вікном) засипати у перше або друге відділення для порошку, а в машини з вертикальним завантаженням (вертикалки) засипати, коли машина набере воду та натиснути на паузу, відкрити і залити суміш. Вмикати програму 60 (увага 60)! градусів не більше і не менше. Використовувати максимально 150 грам, не більше. 

 • Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід