Тампони гігієнічні Kotex UltraSorb Super (8шт/уп)

Відгуки: 0
Бренд: Kotex
Номер: CM01040
Товар знято з виробництва або його поступлення найближчим часом незаплановане.
  • Тампони Котекс великого розміру (чотири крапельки) "Kotex Ultra Sorb Super 8" (Котекс Ультра Cорб Супер 8шт/уп) ідеально підійдуть жінкам із значними виділеннями у критичні дні. Тампони Котекс Супер позбавлять вас від неприємних сюрпризів у критичні дні та нададуть вам впевненості.

    Тампони Котекс Супер 8шт мають шовковисту поверхню Silky Cover, що забезпечує їх легке та комфортне введення, а шовкова міцна мотузочка допоможе легко позбутися тампона. Тампони Супер (4 краплі) зроблені із високоякісних волокон віскози, які швидко вбирають велику кількість вологи і не випускають її назовні, забезпечують надійний захист і максимальний комфорт, приймаючи анатомічну форму вашого тіла. Спеціальна блакитна зона із абсорбуючими волокнами UltraSorb - це додаткова лінія захисту, яка надійно блокує вологу, захищаючи від протікань на білизну.

    Кожен тампон упакований в індивідуальну плівку із яскравим жіночним дизайном. Система "Поверни та відкрий" забезпечує максимально швидке і легке відкривання тампона.

    Тампони Котекс Супер 8шт – це 8 штук тампонів на чотири краплі (для значних виділень) у стильній паперовій упаковці, яку зручно носити у жіночій сумочці. Із Тампонами Котекс Супер ви можете носити зручну для вас білизну, почуватися вільно на будь-якому святі, відпочивати на морі тощо.

  • Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
    Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід