Тампони гігієнічні Kotex UltraSorb Normal (16шт/уп)

Відгуки: 0
Бренд: Kotex
Номер: CM02482
Товар знято з виробництва або його поступлення найближчим часом незаплановане.
  • Тампони Котекс середнього розміру (три крапельки) "Kotex Normal 16" (Котекс Ультра Cорб Нормал 16шт/уп) ідеально підійдуть жінкам із помірними виділеннями у критичні дні. Тампони Котекс Нормал нададуть вам впевненості і позбавлять вас від неприємних сюрпризів у критичні дні.

    Тампони Котекс Нормал 16шт мають шовковисту поверхню Silky Cover, що забезпечує їх легке та комфортне введення, а шовкова міцна мотузочка допоможе легко позбутися тампона. Тампони зроблені із високоякісних волокон віскози, які швидко вбирають вологу і не випускають її назовні, забезпечують надійний захист і максимальний комфорт, приймаючи анатомічну форму вашого тіла. Спеціальна блакитна зона із абсорбуючими волокнами UltraSorb - це додаткова лінія захисту, яка надійно блокує вологу, захищаючи від протікань на білизну.

    Кожен тампон упакований в індивідуальну плівку із яскравим жіночним дизайном. Система "Поверни та відкрий" забезпечує максимально швидке і легке відкривання тампона.

    Тампони Котекс Нормал 16шт – це 16 штук тампонів на три краплі (для помірних виділень) у стильній паперовій упаковці, яку зручно носити у жіночій сумочці. Із Тампонами Котекс Нормал ви можете носити зручну для вас білизну, почуватися вільно на будь-якому святі, відпочивати на морі тощо.

  • Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
    Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід