Рідкий плямовивідник Ringuve з жовчю, спрей 500мл

Відгуки: 0
Номер: CM01413
Товар знято з виробництва або його поступлення найближчим часом незаплановане.
 • Спрей-плямовивідник Ringuva X з жовчю 500 мл відмінно виводить свіжі плями різних видів. Засіб видаляє плями крові, поту, кави, чаю, макіяжу, іржі, молока, жиру, масла, фруктів, вина, овочів та інші. Плямовивідник призначений для різних типів тканин - як білих, так і кольорових. Для виробів з вовни та шовку, фарбованих та синтетичних спочатку ремондовано перевірити стійкість кольору на невеликій ділянці.

  Особливо підходить для прання комірів та манжетів.

  Натуральна добавка жовч, яка входить до складу засобу для виведення плям, вже з давніх часів використовується для виведення плям, оскільки у ній містяться активні жовчні кислоти, що прекрасно видаляють різні плями, не пошкоджуючи і не знебарвлюючи тканину. Засіб підходить як для ручного прання, так і для прання в автоматичній пральній машині при температурі 15-60оC. Легко виполіскується. Не містить хлору, пероксиду, розчинників, барвників. У ньому також відсутні фосфати, тому плямовивідник у навколишньому середовищі повністю біологічно розкладається.

  Спосіб застосування:

  Нанести піну на забруджені місця на 1-2 хвилини, випрати річ. У випадку застарілих забруджень рекомендується маніпуляцію повторити.

  Об'єм - 500мл

   

 • Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід