Набір для малювання "Чарівник Світла" арт.7299 формат А3

Відгуки: 0
Номер: CM01915
Товар знято з виробництва або його поступлення найближчим часом незаплановане.
 • Серед усіх іграшок для дітей, хочеться вибрати щось таке, що б зацікавило і здивувало дитини. Таке рішення є. Малювання світлом - неймовірно чарівно. Воно розвиває в дитини інтелект, дрібну моторику, змушує фантазувати і думати, а також виробить навички малювання. Дошка для малювання світлом Чарівник Світла легко підійде як сімейний варіант для кількох людей. Така дошка має формат А3, зроблена з фотолюмінесцентної поверхні, яка накопичує світло. Світлодіодний ліхтарик-ручка наведе будь-які лінії: чим ближче вона буде до дошки і чим повільніше на ній писати, тим лінії будуть чіткіші, якщо відводити її далі від планшета, світло буде розсіюватися.

  Опинися в світі чарівництва і магії з набором для малювання Чарівник Світла 7299 від Fun Game!

  ТМ Fun Game представляє вашій увазі саму незвичайну дошку, на якій можна малювати маркером з ліхтариком, що випромінюють світло.

  Процес малювання на такій дошці стає ще більш захоплюючим, оскільки відбувається в темряві. Чим темніше навколо, тим більш насиченим буде картинка.

  Принцип гри простий - необхідно маркером з увімкненим ліхтариком водити на невеликій відстані від поверхні дошки. Зображення починають затухати через 5 хвилин і через годину зникає безслідно. Чекати поки малюнок потухне полнотсью немає необхідності - наступну картину можна малювати поверх колишньої!

  Маркер працює від 3-х батарейок (входять в комплект).

  Рекомендований час малювання: 15-20 хвилин.

  Формат планшета: А3.

 • Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід