Лялька сюрприз L.O.L. Surprise Gold, 5 серія lol

Відгуки: 0
Номер: CM01615
Товар знято з виробництва або його поступлення найближчим часом незаплановане.
 • Лялька сюрприз L.O.L. Surprise це аналог знаменитого бренду MGA Entertainment.

  Шар сюрприз являють собою симпатичних лялечок, в комплекті до яких додаються різноманітні аксесуари - буклетики, наклейки, одяг та туфельки для ляльок, пляшечки, підвіски, окуляри і багато, багато іншого. Можете по-різному поєднувати аксесуари ляльок між собою, створюючи тим самим різноманітні яскраві образи.

  Самі лялічки L.O.L. унікальні тим, що кожна має свою особливість. Щоб дізнатися, яка особливість у Вашої, просто напоїть її водою з пляшки або скупайте. Лялечка може пити, плюватися, ходити в туалет або змінювати колір.
  Заздалегідь неможливо вгадати, яка крихітка попадеться саме Вам, що ще більше підігріває інтерес дитини - в серії присутні і рідкісні моделі. З L.O.L. Surprise весело збирати свою колекцію чарівних лялечок і обмінюватися ними з подружками.

  L.O.L. Surprise - все, що потрібно для маленької принцеси.

  Сама куля дуже багатофункціональна. Одна її половинка це ванночка для лялечки. Якщо перевернути її, вийде підставка. У другій половині можна посадити або укласти лялечку, а поруч закріпити її пляшечку. А закривши кулю-шар, можна носити її як сумочку, завдяки спеціальним ручкам.

 • Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід