Гель для прання універсальний Gallus Gel Universal 4 л.

Відгуки: 0
Бренд: Gallus
Номер: CM00206
Товар знято з виробництва або його поступлення найближчим часом незаплановане.
 • Якщо Ваш гардероб містить найрізноманітніші речі, різні за кольором і виду матеріалу, то в якості прального засобу краще купувати многофункціональний гель. Такий, як гель для прання Gallus Gel Universal (універсальний) 4л. Тільки він здатний видалити плями з будь-якої тканини, не порушивши при цьому її цілісності і не впливаючи на колірну палітру.

  Гель для прання Gallus універсальний. Призначений для прання виробів з будь-яких типів тканин, дбайливо відпирає будь-які забруднення і видаляє плями. Підходить для всіх видів пральних машин і для ручного прання.

  Не викликає алергічної реакції і не подразнює шкіру. Безпечний для навколишнього середовища, не містить фосфатів, хімічних відбілювачів, ферментів і ароматів, зменшує жорсткість води, запобігаючи утворенню накипу на деталях пральної машини.

  Концентрованний гель для прання універсальний Gallus Gel Universal 4 л - призначений для видалення різного роду забруднень, цінуються господинями усього світу за свою високу економічність. Це досягається, багато в чому завдяки концентрованої формулою складу, за рахунок чого прання реально здійснити навіть при самих мінімальних кількостях такого порошку. Крім економічної вигоди, рідкі засоби є найбільш бережними для нашого організму.

   

  Країна виробник - Німеччина

   

 • Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід