Гель для прання універсал Vizir 3in1 Gama 3250ml (50 праннів)

Відгуки: 0
Номер: CM02494
Товар знято з виробництва або його поступлення найближчим часом незаплановане.
  • Гель для прання Vizir - засіб для прання відмінної якості, рідкої консистенції. Vizir-гель - це порошок абсолютно нового типу, який надає речам бездоганну чистоту і свіжість, не залишає розводів, дбайливо ставиться до Вашого одягу, дуже легко розчиняється, навіть у холодній воді.

    Vizir підходить для прання будь-якого виду білизни, як кольорового, так і білого. Їм можна прати будь-який вид текстилю. Порошок-гель підходить для прання в пральній машині автомат, напівавтомат, для ручного прання. Активні речовини гелю з легкістю проникають всередину волокон, розщеплюють найскладніші плями, і допомагають вивести брудні мікрочастинки з тканини.

    Гель містить в складі пом'якшувальні воду речовини, так що Calgon при пранні додавати вже не потрібно. Ці речовини подбають про вашій пральній машині, попередивши утворенню вапняного нальоту на нагрівальному елементі та інших деталях.

    Vizir-гель містить кондиціонер для одягу Lenor, який додає одягу приємний аромат, пом'якшує тканину, полегшує процес прасування білизни. Також гель володіє антистатичним ефектом, і попереджає налипання на випраний одяг частинок пилу і бруду.

  • Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
    Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід